Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – 26. Niedziela Zwykła – 26.09.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

  • poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
  • wtorek – wspomnienie bł. Ks. Michała Sopoćko
  • środa – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  • czwartek – wspomnienie św. Hieronima
  • piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • sobota – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

2. W tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy tradycyjnie na nabożeństwa wynagradzające.

3. W piątek rozpoczynamy październik miesiąc różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiali tradycyjnie po wieczornej Mszy św. oraz w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9.00. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 16.30.

4. Od 1 października Msze Święte wieczorne będą odprawiane o godz. 17.00, a kancelaria parafialna czynna będzie rano od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 16.50.

5. Przyjmujemy już intencje mszalne na rok 2022. W każdą środę odprawiana jest Msza św. składkowa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W każdy piątek w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzą ks. Prałat Wacław Lewkowicz i ks. Rafał Jatel. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, Bożego błog. oraz obfitości łask na drodze kapłańskiego życia.

8. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Gen. Sulika 2 kl. I i II za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Gen. Sulika 2 kl. III i IV.

9. Ukazał się nowy numer Dróg Miłosierdzia bardzo bogaty w swojej treści. Zachęcamy do nabycia i lektury.


Informacja od Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Białostockiej:
W najbliższą środę, 29 września 2021 roku, od godz. 9:00 do godz. 14:00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Białostockiej odbędą się indywidualne konsultacje dotyczące programu Czyste Powietrze.
Podczas spotkań z mieszkańcami pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku udzielą informacji dotyczących uzyskania dotacji m.in. na wymianę pieca, okien i drzwi oraz ocieplenie domu.