Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – 22. Niedziela Zwykła – 29.08.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

  • piątek- wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła

2. W środę 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie kolejnego roku nauki. W tym dniu młodzież parafialna zaprasza serdecznie na godz. 15.00 na spotkanie przy rozmowie, tańcu i poczęstunku. Spotkanie rozpocznie się przy kościele.

3. 1 września wypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o wszystkich którzy zginęli w obronie Ojczyzny. W tym dniu organizowany jest Gminny Dzień Pamięci. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 po której nastąpi przemarsz do pomnika Zasłużonych dla Dąbrowy i druga część uroczystości.

4. W tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy na nabożeństwo o powołania i nabożeństwa wynagradzające.

5. W niedzielę za tydzień zbiórka do puszki przy kościele na pomoc w Afganistanie. Również za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński. Chętnych zapraszamy.

6. Ks. Rafał ogłasza nabór do służby ministranckiej. Spotkanie organizacyjne w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00.

7. Swoje funkcjonowanie wznawia schola parafialna. Próba i wspólny śpiew w niedzielę za tydzień o godz. 10.00 w domu katechetycznym.

8. W każdy piątek w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. Od następnej niedzieli będzie odprawiana Msza św. o godz. 14.30. Kancelaria parafialna od środy czynna rano od 8.00 – 9.00 i po południu od 17.00- 17.50.

10. Od 6 września w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje przygotowujące do zawierzenia Jezusowi przez Maryję. 33 dni do Chwały Poranka. Więcej informacji za tydzień. Już dziś zapraszamy do udziału.

11. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Południowej 9 kl. V i VI za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Południowej 9 kl. VII i VIII.