Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – 21. Niedziela Zwykła – 22.08.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

  • wtorek – święto św. Bartłomieja, Apostoła
  • czwartek- urocz. NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
  • piątek- wspomnienie św. Moniki
  • sobota – wspomnienie św. Augustyna, bpa i dra Kościoła

2. W sierpniu Msze św. w niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. W dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. W środy, piątki i soboty także o godz.18.00. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna od poniedziałku do piątku w godz. porannych od 8.00 do 9.00.

3.W minionym tygodniu nasza parafia otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie w wysokości 46.000 zł na konserwację i drobne naprawy dachu na kaplicy w Kamiennej Starej. Informujemy też, że trwają tam prace związane z wykonaniem nowych schodów głównych i do zakrystii z kamienia polnego zgodnie z projektem i zaleceniami Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

4. Posuwają się też prace związane z remontem plebanii. W najbliższym czasie zostanie ocieplone poddasze i przedłużony dach budynku by zabezpieczyć wykonane docieplenie ścian i elewację.

5. W każdy piątek w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Południowej 9 kl. III i IV za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Południowej 9 kl. V i VI.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury diecezjalnego czasopisma Drogi Miłosierdzia.