Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – 27. Niedziela Zwykła – 03.10.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

  • poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. W naszej parafii odpust. Msze św. odpustowe z kazaniem o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00;
  • wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
  • czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej.

2. W tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy tradycyjnie do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

3. W niedzielę za tydzień zbiórka do puszki na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Rozpoczęliśmy październik miesiąc różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiali tradycyjnie po wieczornej Mszy św. oraz w niedzielę i święta po Mszy św. o godz. 9.00. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 16.30.

5. Od października Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 17.00. Kancelaria parafialna czynna rano od 8.00- 9.00 i wieczorem od 16.00 – 16.50.

6. Przyjmujemy już ofiary na wypominki. Odbędą się one 2- 3- 4 -5 listopada o godz. 16.00. Porządek wypominek: różaniec, Nieszpory za zmarłych, Msza św. i Anioł Pański. Kartki na wypominki na stoliku za ławkami przy wyjściu z kościoła.

7. W każdy piątek w naszym kościele odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. W środę 13 października w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej. Początek peregrynacji od mieszkańców Miedzianowa. Więcej szczegółów za tydzień.

9. Zapraszamy chętnych do służby ministranckiej. Do tej pory zgłosiło się zaledwie dwóch kandydatów. Prosimy rodziców i dziadków by zachęcili swoje pociechy do służby przy ołtarzu. Informuje też, że przy ołtarzu mile widziani są dawni ministranci nawet w starszym wieku. Ich też serdecznie zapraszamy od najbliższej niedzieli.

10. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Gen. Sulika 2 kl. III i IV za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Gen. Sulika 2 kl. V i VI.

11. Ukazał się nowy numer Rycerza Niepokalanej. Zachęcamy do nabycia i lektury.

12. W najbliższą niedzielę o godz. 15.30 wyruszy z naszego kościoła Piesza Piegrzymka Róż Matek do Matki Bożej w Różanymstoku. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy w intencji dzieci.