Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – 5. Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

  • poniedziałek – uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.
  • wtorek – wspomn. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków.
  • czwartek – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

2. W sobotę, 8 maja, obchodzimy Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski a także patrona naszej parafii i kościoła. Msze św. odpustowe o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3. W dniu odpustu parafialnego, 8 maja, w naszej parafii odbędzie się też I Komunia św. Dzieci przystąpią do I Komunii św. w trzech grupach podczas Mszy św. o godz. 11.00, 12.30 i 14.00. Bardzo prosimy by w tych Mszach św. uczestniczyły tylko dzieci z najbliższymi rodzinami. Spowiedź dzieci do I Komunii św. ich rodziców, chrzestnych i krewnych w piątek również w trzech grupach o godz. 15.00, 15.40 i 16.20.

4. W niedzielę za tydzień na Msze św. o godz. 11.00 zapraszamy uczniów klas IV którzy będą obchodzić rocznicę swojej I Komunii św. Spowiedź przed rocznicą I Komunii odbędzie się w piątek od godz. 17.30.

5. W tygodniu wypada I czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30.

6. Rozpoczęliśmy nabożeństwo majowe. Będzie ono odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę i święta również po Mszy św. o godz. 9.00.

7. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Leśnej, Przytorowej i Wąskiej za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych – w piątek po wieczornej Mszy Świętej.