Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r.

1. W tygodniu w liturgii Kościoła:

piątek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

sobota- uroczystość św. Jerzego, męczennika, patrona Archidiecezji Białostockiej i AWSD.

2. W tym roku z racji na 4 Niedzielę Wielkanocną opuszcza się święto św. Marka Ewangelisty. Dopuszczalna jest jednak procesja błagalna ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych odbędzie się ona po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Został rozpoczęty remont plebanii. Obejmuje on wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, docieplenie i elewację budynku, wykonanie nowych schodów głównych i ganku oraz wymianę instalacji grzewczej. Wszystkie prace będą wykonane w najbliższych miesiącach.

4. Bóg zapłać harcerzom za prace porządkowe na cmentarzu. Zebrano dużo śmieci. Nie wszystko jednak udało się zebrać, dlatego w najbliższy wtorek na godz. 9.00 zapraszamy chętnych do dalszego sprzątania.

5. Bardzo dziękujemy mieszkańcom ul. Ogrodowej i Małej za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Słonecznej, Krętej i Orzeszkowej .

6. W najbliższą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy ks. Daniela, który przybędzie, aby wygłosić Słowo Boże i zwrócić się z prośbą o ofiary do puszki na potrzeby jego posługi duszpasterskiej na Ukrainie. Bardzo prosimy o wsparcie i składamy serdeczne Bóg zapłać.