Menu Zamknij

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021 r.

1. Dziś w naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Jacek Nogowski proboszcz z klasztoru na Wigrach. Dzisiaj porządek niedzielny. W poniedziałek i wtorek Msze św. rekolekcyjne dla wszystkich o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Zapraszamy do licznego udziału. Prosimy by nie odkładać spowiedzi na później.

2. W czwartek wypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. W tym dniu obchodzony jest Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy Świętej.

4. Od Niedzieli Palmowej wieczorne Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00. Kancelaria będzie czynna w godz. 8.00-9.00 oraz 17.00-17.50.

5. Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta w tym roku zostaje odwołana z racji na panującą pandemię.

6. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom z Placu Kościuszki za sprzątnięcie kościoła. W najbliższą sobotę zapraszamy wspólnotę Królowej Pokoju i Pojednania.